www.maxbud.net
www.maxbud.net

O firmie Maxbud

    Firma Maxbud istnieje od 1998 roku. Naszą specjalizacją od początku są usługi w budownictwie, które zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

    Lata działalności poparte doświadczeniem w branży budowlanej pozwoliło nam zdobyć zaufanie wśród wielu podmiotów gospodarczych oraz stale poszerzające się grono Klientów indywidualnych.

    Poza sprzedażą materiałów budowlanych nasza firma zajmuje się kompleksowym układaniem kostki brukowej i granitowej - od pomiarów, przez projektowanie a następnie dostarczenie materiałów i wykonanie usługi. Działamy na terenie województw łódzkiego oraz świętokrzyskiego. Układamy kostkę zarówno z wcześniej przygotowanych projektów, jak i według Państwa indywidualnego pomysłu. W kontaktach z klientem staramy się doradzać jak najlepsze rozwiązania tak, aby realizowana inwestycja, nie tylko spełniała wymogi estetyczne, ale była przy tym funkcjonalna i praktyczna. Na życzenie klienta wykonujemy aranżacje pomocne w wyborze kształtu i kolorystyki otoczenia, co pozwala dokonać wyboru najbardziej niezdecydowanym . Na każdym etapie realizacji pamiętamy o tym że zadowolony Klient, to najlepsza reklama dla naszego przedsiębiorstwa!

    Dokładamy usilnych starań aby podczas realizacji projektów Państwa zaangażowanie zminimalizować do koniecznego minimum. Dlatego wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu stworzyliśmy bazę niezbędnych materiałów budowlanych, brukarskich oraz wszystkich towarzyszących temu rozwiązań z zakresu odwodnień, nawodnień, kanalizacji oraz oświetlenia zewnętrznego podkreślającego walory bruku. Na państwa życzenie wykonujemy wszystkie instalacje towarzyszące przebudowie podwórka co pozwala w wielu wypadkach zaoszczędzić sporo cennego czasu i środków finansowych.

Zdjęcia


Reklama